لاغری

 • لاغری موضعی

  علمی ترین روش تناسب اندام(لاغری با طب سنتی)

  تاریخچه طب سوزنی :

  طب سوزنی یکی از روش های درمانی باستانی است و با توجه به تحقیقات و مطالعات چند جانبه بالینی که در مورد این روش انجام شده ،پزشکان به این نتیجه رسیده اند که اثر بخشی طب سوزنی بسیار کامل و بدون عارضه ایی نسبت به درمانهای طب غربی می باشد.این شیوه درمانی یک روش تقریباَ نو در طب سوزنی به شمار می آید.


  در این روش درمانگر طب سوزنی به جای استفاده از سوزن از نخ های جذبی کت گوت یا همان نخ بخیه را در نقاط طب سوزنی میکارد.این نخ ها تقریباَ سه هفته در بدن باقی می مانند و در حین جذب شدن نقاط مربوط را پیوسته تحریک می کند.هر جلسه امبدینگ معادل 10 تا 15 جلسه طب سوزنی می باشد.


  در روش لاغری با نخ ادغام طب سنتی یا طب جدید می باشد.این شیوه درمانی به جای اینکه مریض 3 بار در هفته و هر بار 1 ساعت با سوزن تحت درمان لاغری قراربگیرد،در این روش در نقاط طب سوزنی نخ کاشته شده از طریق کیت مخصوص بدون جراحی و بدون درد ،قطعات کوچک نخ (نخ های جذبی) در نقاط طب سوزنی گذاشته میشود.این نخ ها تقریباَ سه هفته در بدن باقی می مانند،که در حین جذب شدن نقاط مربوط به طب سوزنی را پیوسته تحریک میکنند و باعث کم شدن اشتها و بالا رفتن متابولیسم و به دنبال آن کاهش وزن ایجاد می شود.


  این نخ چربی سوز نیست و از مواد طبیعی ساخته شده و قابل جذب می باشد برای به دست آوردن نتیجه مطلوب هنگام با طب سوزنی رژیم و داروهای گیاهی مورد نظر تجویز می شود.
  در این روش بیشتر با کاهش سایز روبرو می شوید و به دنبال آن بعد از گرفتن دستورات لازم وزن طوری کم میشود که عوارض روشهای لاغری دیگر را نخواهد داشت.


  بجز بیماران سرطانی و نقص ایمنی و عفونی و زنان باردار برای تمام افراد کاملاَ بی خطر و بدون عوارض است.
  کاهش وزن با روش کاشت نخ یک روش بسیار موثر ، کارا و بی خطر می باشد شما هم اگر بدنبال کاهش وزن و بدست آوردن سلامتی هستید استفاده از این روش را به شما پیشنهاد می کنیم.

   

 • داروها

 • رژیم غذایی

 • ورزش

کلینیک تخصصی پوست و مو سپهر


 • تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، خیابان دستگردی(ظفر)غربی، پلاک 386 ساختمان پردیس

دانلود مطالب ضروری