بلفاروپلاستی (جراحی پلک)

 • بلفاروپلاستی با جراحی

  جراحی پلک بدون درد

  از نظر زیباشناسی چشم ها و پلک ها از جمله مهم ترین اجزا صورت بوده و نشان دهنده سن فرد و منعکس کننده حالات هیجانی و خلقی وی می باشند. متأسفانه چشم ها و پلک ها زودتر از سایر اجزای بدن علائم پیری را نشان می دهند.

  به همین دلیل هر روز افراد بسیاری با استفاده از جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و از زندگی خود لذت می برند.


  بلفاروپلاستی یکی از اعمال جراحی زیبایی است که برای برداشتن پف پلک ها، اصلاح افتادگی پلک و برداشتن پوست اضافی آنها طراحی شده است. عمل بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک با بی حسی موضعی قابل انجام است. پلک های فوقانی و تحتانی را می توان به طور مجزا یا همزمان مورد عمل جراحی قرار داد.

 • بلفاروپلاستی بدون جراحی (پلکسر)

  جراحی پلک بدون درد

  پلاسماجت یک روش درمانی جدید برای افتادگی پلک می باشد که نیازی به جراحی و برداشتن پوست اضافه نمی باشد. در پلاسماجت لایه سطحی پوست (اپیدرم) از جامد به گاز تبدیل و این فرآیند باعث جمع شدن پوست می شود. گفتنی است که علائم عمل در طی یک هفته از بین رفته و پلک به حالت طبیعی خود برمی گردد.


  لیفت پلک با پلاسماجت بهترین جایگزین برای جراحی بلفاروپلاستی می باشد. پلاسماجت را در دنیا به عنوان بلفاروپلاستی بدون جراحی می شناسند. روش کار بدین صورت است که ابتدا کرم بی حس کننده موضعی را به مدت ۲۰ دقیقه روی پلک می زنيم و سپس لیفت پلک با پلاسماجت با استفاده از دو تکنیک اسکن کردن و نقطه به نقطه انجام می گردد. مدت این کار حدود نیم ساعت می باشد و تعداد جلسات درمان بین ١ تا ٣ جلسه به فاصله یک ماه و نيم الی سه ماه است.

کلینیک تخصصی پوست و مو سپهر


 • تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، خیابان دستگردی(ظفر)غربی، پلاک 386 ساختمان پردیس

دانلود مطالب ضروری