کاشت مو

 • کاشت موی سر آقایان

  کاشت موی سر آقایان، راه حل دائمی طاسی سر

  کاشت موی طبیعی تنها گزینه دائمی و مطمئن برای رفع مشکل طاسی مردانه (ژنتیکی) در آقایان است که در دستان متخصصین مجرب و کارآزموده پوست و مو  و درصورت رعایت همه مسایل فنی و تخصصی و مراعات نکات زیبایی شناسی، نتیجه آن خارق العاده بوده و تغییرات بسیار شگرفی در ظاهر فرد بوجود می آورد.


  در کاشت موی طبیعی برداشت گرافت های موی سالم و قوی از بانک مو انجام می شود. بانک مو به ترتیب اهمیت شامل منطقه خاصی از پشت و کناره های سر، ناحیه ریش در زیر چانه و بخش بالایی سینه می باشد. البته برداشت مو از سایر مناطق بدن نیز امکان پذیر بوده ولی کیفیت موهای برداشته شده چندان دلچسب و راضی کننده نمی باشد.


  برداشت گرافت ها از بانک مو به دو روش میکروسرجری FUT و غیرجراحی FUE انجام می شود. روش FUT فقط برای بانک موی پشت و طرفین سر کاربرد داشته ولی با روش FUE از هر سه بانک مو می توان برداشت انجام داد. هر کدام از روش های ذکرشده دارای مزایا و معایب خاص خود بوده و هریک کاربرد خاص خودشان را دارند بنابراین اگر این روش ها در مکان نامناسب و غلط استفاده شوند نتیجه کار خوب از آب درنمی آید. گرافت های برداشته شده (به روش FUT و یا FUE) همیشه به صورت میکروگرافت و مینی گرافت کاشته می شوند و از این نظر تفاوتی بین آنها وجود ندارد.


  گرافت ها پس ازبیرون آمدن از پوست برای مدت کوتاهی (چند دقیقه تا چند ساعت) در محیط خاصی نگهداری شده تا از آسیب در امان باشند. سپس شکاف های بسیار کوچکی با طرح و اسلوب خاص و با استفاده از ابزارهای تخصصی در منطقه طاس بوجود آمده و در نهایت گرافت های مو با پنس های بسیار ظریف در این شکاف ها قرار داده می شوند. این کار بسیار وقت گیر بوده و قسمت اعظم زمان کاشت مو را به خود اختصاص می دهد. در پایان سر بیمار پانسمان می شود. این پانسمان در روز بعد برداشته شده و منطقه کاشت باروش خاص شسته می شود. شستشوی سر (به دلیل اهمیتی که دارد) در محل کلینیک تخصصی پوست و مو سپهر و توسط پرسنل کارآزموده انجام می گردد.


  کاشت مو یک عمل جراحی سرپایی است که امکان بروز عفونت به دلیل ماهیت کم خطر آن و با رعایت اصول جراحی و تخصصی تقریباً صفر است. پاشنه آشیل کاشت موی طبیعی انتخاب متخصص پوست ماهر و کارآزموده برای انجام این عمل است که متأسفانه در بسیاری از موارد به دلیل ناآگاهی و بی سوادی بیماران و تبلیغات فریبنده افراد کلاهبردار که هیچ گونه اطلاعاتی ندارند این انتخاب به درستی انجام نشده و مشکلات جبران ناپذیری برای فرد بوجود می آید.

 • کاشت موی سر خانم ها

  کاشت موی سر بانوان، مبارزه با طاسی سر

  کاشت موی طبیعی نه فقط برای آقایان بلکه برای خانم ها نیز کاربرد دارد ولی تعداد خانم های طاس که کاندید مناسبی برای انجام کاشت مو هستند نسبت به آقایان بسیار کمتر می باشد. علت این کار محدودیت های ذاتی در پروسه انجام کاشت مو و مدل خاص طاسی ژنتیکی در خانم ها می باشد.

  در هر حال در صورت انتخاب درست بیمار و توجیه منطقی ایشان درمورد مسایل خاص کاشت مو در خانم ها و همچنین رعایت نکات فنی و تخصصی نتیجه کاشت موی طبیعی در خانم ها در اکثر موارد رضایت بخش خواهد بود.


  از موارد پرکاربرد (و با نتیجه بسیار خوب) کاشت مو در خانم ها می توان به خط بخیه جراحی در پوست سر ناشی از عمل لیفت پیشانی و صورت و همچنین تمایل خانم ها به پایین آوردن خط موی جلوی سر در پیشانی اشاره کرد. روش های برداشت گرافت ها و کاشت آنها در مناطق طاس در خانم ها نسبت به آقایان تفاوت چندانی نداشته و قسمت همه کار انتخاب درست فرد متقاضی کاشت مو است.

 • کاشت ابرو

  بهترین کاشت ابرو در تهران

  داشتن ابروهای زیبا و فریبا آرزوی هر خانم می باشد. ابروهای بانوان به دلایل عدیده به مرور زمان دچار نقصان و نازیبایی می گردد. فرد برای جبران این نقیصه متوسل به راه های غیردرمانی مانند تاتو و انواع دستکاری های ابرو شده و به مرور وضعیت موجود را بدتر کرده و بالاخره تنها راه موجود کاشت ابرو است.

  کاشت ابرو مشکلات و مسایل مربوط به خودش را دارد که با معاینه حضوری به طور کامل برای بیمار توضیح داده شده و پس از توافق بیمار و توجیه کامل ایشان کاشت ابرو برایش انجام می گردد. روش انجام کار معمولاً FUT است ولی گاهی برای ترمیم از FUE استفاده می گردد.

 • کاشت ریش و سبیل

  ریش و سبیل پرپشت، مدل موی مردانه

  همه آقایان در برهه ای از زندگی خود تمایل به داشتن ریش و سبیل پرپشت و زیبا دارند. وضعیت ریش و سبیل از هر نظر تابع ژنتیک فرد بوده و داروها تأثیر چندانی بر آن ندارند. بنابراین در صورتی که ریش و سبیل فرد کم پشت و ناقص و سن ایشان هم حداقل 30 سالگی می باشد دیگر امیدی به رشد بیشتر نبوده و درصورت تمایل باید کاشت ریش و سبیل انجام شود.
  روش انجام کار بسته به شرایط موجود FUT یا FUE است و درهرحال نتیجه حاصله معمولاً رضایت بخش خواهدبود.

 • کاشت در خط بخیه و اسکار جراحی

  کاشت در خط بخیه و اسکار جراحی توسط بهترین متخصص پوست و مو

  درصورتی که خط بخیه جراحی در پوست مودار باشد کاشت موی طبیعی برای پوشانیدن خط بخیه کاربرد پیدا می کند. چنین وضعیتی در جراحی لیفت پیشانی، جراحی لیفت صورت و خط بخیه (به هر دلیل) در ریش و سبیل و ابروها وجود دارد.


  اسکار جراحی دارای پوست مرده بوده و کاشت مو در آن تابع قوانین خاصی است که اگر رعایت نشود نتیجه کاشت مو رضایت بخش نخواهدبود لذا اکیداً توصیه می شود که این کار حساس توسط متخصص پوست و مو انجام شود تا بانک موی ارزشمند فرد دچار اتلاف نگردد.

 • کاشت مو در مناطق غیر عادی

  بهترین کاشت، بهترین دکتر


  گاهی فرد متقاضی کاشت موی طبیعی در مناطق غیرعادی می باشد که مهمترین آنها منطقه ژنیتال (تناسلی) در خانم ها است. اکثر متقاضیان این کار از کشورهای آسیای شرقی می آیند و عمدتاً دارای تمایلات پسیکولوژیک خاص خودشان می باشند. درهرحال نتیجه این کار در بسیاری از موارد رضایت بخش و مطلوب بیمار خواهدبود.

   

کلینیک تخصصی پوست و مو سپهر


 • تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، خیابان دستگردی(ظفر)غربی، پلاک 386 ساختمان پردیس

دانلود مطالب ضروری