برداشتن بخیه در روش FUT

برداشتن بخیه در روش FUT

 FUT در سراسر دنیا به‌عنوان یک تکنیک کاشت مو به روش طبیعی تلقی می‌شود که طرف داران زیادی نیز دارد. در این روش نوار باریکی (به طول 20 الی 25 سانتی‌متر و ضخامت 1 الی 2 سانتی‌متر) از فولیکول‌های موهای پشت سر برداشته می‌شود و عمل کاشت تحت نظارت و عملکرد پزشک متخصص، تکنسین‌ها و سایر تیم پیوند انجام می‌شود. در این روش گرافت های استخراج شده به ناحیه مورد نظر انتقال خواهند یافت.

در کاشت مو به روش FUT که تحت بی هوشی موضعی صورت می‌پذیرد. نوار باریکی که دارای حداکثر 2 سانتی متر عرض و 25 سانتی‌متر طول می‌باشد از پس سر فرد بیمار استخراج می‌شود و پس از آن پوست نواحی پشت سر باکمی کشش به هم رسانیده می‌شود و سپس توسط تیم کاشت بخیه زده می‌شود.

 افرادی که مسئول زدن بخیه هستندباید به این نکته توجه داشته باشندکه  ضخامت بخیه‌های زده‌شده، نباید از 3 الی 4 میلی‌متر بیشتر باشد درصورتی‌که در زدن بخیه از مورد ذکرشده پیروی شود، اسکار بخیه به‌هیچ‌وجه دیده نخواهد شد و جای آن توسط موها استتار خواهد شد.

بخیه های زیر پوست از جنس نخ قابل جذب بوده و نیازی به برداشتن ندارد. گره این بخیه بر روی پوست میباشد که می توان قطع نمود.

دکتر پوست, کاشت مو, کاشت ابرو, بهترین دکتر زیبایی, بهترین متخصص زیبایی, دکتر پوست و مو , متخصص پوست و مو, دکتر علی وفائی, کلینیک پوست و مو سپهر, درمان ریزش مو, PRP


کلینیک تخصصی پوست و مو سپهر


  • تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، خیابان دستگردی(ظفر)غربی، پلاک 386 ساختمان پردیس

دانلود مطالب ضروری