همه چیز در مورد کشیدن پوست ( لیفتینگ)

همه چیز در مورد کشیدن پوست ( لیفتینگ)

امروزه راه ها و روش های بسیار زیادی در قالب عمل های زیبایی برای افزایش جذابیت و جوان سازی چهره وجود دارد که استفاده از آن ها به خصوص در بین بانوان رایج بوده و روز به روز نیز در حال افزایش می باشد. یکی از عمل های زیبایی صورت، عمل لیفتینگ یا همان کشیدن پوست صورت می باشد که تاثیرات به سزایی در جوان سازی چهره و زیبایی آن به همراه دارد.

کاندید های مناسب کشیدن پوست صورت

طبیعتا استفاده از لیفتینگ صورت برای تمامی متقاضیان آن مناسب نیست و تنها برخی از افراد که دارای شرایط زیر می باشند می توانند از انجام عمل کشیدن پوست توسط پزشک نتایج مطلوب و خوبی بدست آورند.

• دارا بودن چروک و چین خوردگی عمیق در قسمت های کناری دهان تا بینی
• دارا بودن پوستی شل و دارای چروک در قسمت های گونه ی شخص که چهره شخص را تحت تاثیر قرار می دهد
• افرادی که دارای پوست بسیار شلی در قسمت صورت خود هستند و در آن ها چین خوردگی های عمودی وجود دارد.
• داشتن چربی های اضافی در برخی قسمت های صورت و گردن

 

کشیدن پوست ( لیفتینگ )

 

افرادی که دارای چنین شرایطی در پوست صورت خود هستند می توانند با استفاده از عمل کشیدن پوست در کلینیک پوست و مو سپهر نسبت به سایر روش های جوان سازی پوست نتایج بهتر و مطلوب تری دست یابند.

 

 

امروزه به جهت زیبا سازی و جوان سازی پوست صورت روش ها و اقدامات زیبایی متعددی در دنیا وجود دارد که یکی از محبوب ترین و ایمن ترین روش ها تزریق بوتاکس می باشد.

بوتاکس صورت چیست و چه کاربردی دارد؟

 

 

لیفتینگ پوست صورت چگونه انجام می شود؟

انجام این عمل زیبایی تنها باید توسط یک پزشک متخصص در زمینه زیبایی در یک کلینیک زیبایی معتبر انجام گیرد. برای انجام این اقدام لازم است تا ابتدا پزشک برای شخص متقاضی یک داروی بی حس کننده موضعی تزریق نماید تا شخص در کمال آرامش لیفتینگ را انجام دهد.
سپس پزشک با استفاده از یک تیغ جراحی، یک برش سطحی در ناحیه کنار گوش می زند و آن برش تا پس از دور زدن لاله گوش به نزدیکی های موی سر می رساند. سپس پزشک قسمت هایی که دارای چین و چروک و گوشت اضافی هستند را سست می کند و آن ها را از قسمت نزدیک به گوش می کشند تا به طور کامل رفع شوند.
پس از اتمام این مرحله و از بین بردن تمامی چین و چروک هایی مورد نظر، پزشک قسمت هایی را که برش زده بود را به خوبی بخیه می زند. جای بخیه ها پس از برش بر روی پوست تا مدت ها باقی خواهند ماند اما به دلیل این که بسیار نزدیک به خط موهای سر شخص هستند اغلب می توان با استفاده از موی بلند آن را پوشش داد.

 

 

زمانی که فردی برای کاهش چین و چروک صورت خود به پزشک مراجعه می کند، پزشک برای کاهش خطوط صورت وی تزریق بوتاکس و ژل را پیشنهاد می دهد. امروزه این پرکننده ها از راه حل های موجود برای کاهش و یا از بین بردن علائم افزایش سن و حتی در برخی از موارد برای درمان برخی از بیماری ها، مانند میگرن استفاده میشوند.

همه چیز درباره تزریق بوتاکس و ژل

 

 

مراقبت های پس از انجام عمل کشیدن پوست صورت

• توصیه می شود که پس از انجام این عمل زیبایی در کلینیک حتما سعی کنید در روز های ابتدایی فعالیت های بدنی کمی انجام دهید و بیشتر استراحت کنید.
• بهتر است در حین خواب زیر سرتان بلند باشد تا تورم ناشی از جراحی کنترل شود.
• استفاده از کمپرس سرد بر روی ناحیه برش می تواند در بهبود سریع تر و کاهش تورم آن قسمت بسیار موثر باشد.
• از مصرف دارو هایی که باعث عدم انعقاد خون می شوند مانند آسپرین تا یک هفته خودداری کنید.
• در روز های ابتدایی حد الامکان از خوردن مواد غذایی و خوراکی های نیازمند جویدن زیاد و همچنین صحبت کردن و خندیدن زیاد خودداری کنید تا بخیه ها زخم های موجود به خوبی مستحکم شوند.

 

کشیدن پوست ( لیفتینگ )

 

نتایج و تاثیرات حاصل از انجام لیفتینگ صورت

دست یابی به نتایج مطلوب و دلخواه از انجام این اقدام نیازمند دارا بودن معیار های و شرایط بسیار متعددی می باشد و باید این معیار ها توسط شخص و همچنین پزشک انجام گیرند. همچنین نتایج حاصل از انجام این اقدام برای تمامی متقاضیان آن یکسان نمی باشد و دارای تفاوت های جزئی می باشند.
اما در حالت کلی می توان گفت که استفاده از این عمل زیبایی برای افراد متقاضی آن قطعا تاثیرات به سزایی و چشمگیری در چهره آن ها ایجاد می کند و چهره شخص را تا چندین سال جوان تر نشان داده و سبب جذابیت بیشتر شخص می شود.
نتایج کشیدن صورت و رفع تمامی چین و چروک های آن بعد از چند روز از انجام عمل به طور قابل توجهی قابل ملاحظه خواهد بود و اغلب این نتایج تا مدت های طولانی باقی می مانند. البته مراقبت ها و نگهداری صحیح از پوست صورت در ماندگاری و دوام این نتایج تاثیرات مستقیم دارد اما به طور میانگین تا 10 سال این تاثیرات باقی خواهند ماند.

دکتر زیبایی, دکتر پوست, بهترین متخصص پوست و مو, جوان سازی پوست, بهترین دکتر زیبایی, بهترین متخصص زیبایی, کلینیک زیبایی, متخصص پوست و مو, دکتر علی وفائی, کلینیک پوست و مو سپهر, لیفتینگ, لیفتینگ صورت, کشیدن پوست صورت


کلینیک تخصصی پوست و مو سپهر


  • تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، خیابان دستگردی(ظفر)غربی، پلاک 386 ساختمان پردیس

دانلود مطالب ضروری