همه چیز درباره کاشت ابرو

همه چیز درباره کاشت ابرو

داشتن ابروهایی پرپشت در همه ی افراد یکی از شاخصه های زیبایی چهره بوده و بر زیبایی کل صورت تاثیرگذار است. همچنین بسیاری از آقایان خواستار ریش و سبیل بوده که این امر می تواند بر جذابیت چهره آنها تاثیر بگذارد. اگر در ابروها، ریش و یا سبیل افراد نواقصی وجود داشته باشد به راحتی می توان با درمان های موجود این نواقص را بر طرف نمود.

کاشت ابرو در مراحل انجام

چگونگی انجام درمان زیبایی کاشت ابرو بسیار شبیه به کاشت مو می باشد. در eyebrow transplant پزشک برای جلوگیری از ایجاد حس درد، از بی حسی موضعی استفاده می کند. یکی از مهمترین عوامل در ایجاد نتایج ظریف و طبیعی، بکارگیری دقت بالا توسط پزشک مربوطه می باشد.
برای انجام کاشت ابرو نیاز به موهای اهدایی از منطقه ای از بدن می باشد. بیشتر پزشکان از موهای بالای گوش افراد برای پیوند ابرو استفاده می کنند. در هر کاشت ابرو تقریبا به 250 الی 400 تار مو نیاز خواهد بود. این تعداد متغیر است زیرا تعداد پیوندها وابسته به اندازه و ظاهر ابروهای کنونی بوده و این عوامل در هر فرد متفاوت می باشد.

 

کاشت مو یکی از نیازهای اصلی جامعه مدرن است و جالب اینجاست که تمامی زنان و مردان قادر هستند از این روش استفاده کنند تا ضعف های خود را بپوشانند و ظاهری جدید و زیبا به دست آورند.

کاشت موی طبیعی چیست؟

 

 

کاشت ابرو

 

کاشت ابروی طبیعی چیست؟

کاشت ابروی طبیعی یکی از درمان های زیبایی مربوط به چهره بوده و روز به روز در حال افزایش است. بسیاری از افرادی که ابروهای خود را از طرق مختلف نظیر بیماری، استفاده از رنگ و مداد ابروهای شیمیایی، تغییرات هورمونی و یا سوختگی از دست داده اند، از این روش برای بازگرداندن ابروهای خود استفاده می کنند.
در این روش از درمان پزشکان با استفاده از پیوند و انتقال فولیکول های سالم به ابرو، موجب فعال نمودن فولیکول ها و رشد مجدد ابروها خواهند شد.
پس از اعمال بی حسی موضعی، پزشک برش هایی در نواحی گیرنده و اهدا کننده ایجاد نموده و پیوند فولیکول ها آغاز می گردد. اجرای تمامی مراحل درمان ممکن است 2 الی 3 ساعت به طول انجامد.

 

کاشت ابرو

 

کاشت ریش و سبیل

برخی از افراد با مشکل وجود نواقصی در سبیل و ریش دست و پنجه نرم می کنند. این نواقص می توانند نتایج حاصل از سوختگی، وراثت و یا زخم باشند. همچنین داشتن سبیل و ریش برای بسیاری از مردان نماد قدرت و نشانه ای از مردانگی محسوب شده که نداشتن آنها این نماد را خدشه دار می سازد.
برای انجام کاشت سبیل یا ریش گرافت ها از قسمت پشت سر جدا شده و در نواحی مورد نظر کاشته می شوند. به دلیل اینکه از موهای سر برای پیوند استفاده می شود، تعداد فولیکول های لازم در دسترس بوده و تمامی سطح مورد نظر، تحت درمان قرار می گیرند و جای نگرانی از بابت کمبود تعداد فولیکول وجود نخواهد داشت.

 

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و رونق زندگی ماشینی، تحرک بدن کاهش یافته و این امر عامل بزرگی برای افزایش وزن و چاقی می باشد.همانطور که میدانید یکی از مهمترین علل ابتلا به انواع بیماری های قلبی عروقی، افزایش چربی بدن می باشد. اما بجز ورزش و مصرف خوراکی های سالم، روش های دیگری نیز برای کاهش وزن و از بین بردن چربی های اضافی موجود می باشد.

جراحی لاغری

 

 

مردان معمولا پس از انجام کاشت ریش و سبیل از نتایج نهایی راضی می باشند زیرا فولیکول های کاشته شده پس از مدتی رشد کرده و افراد می توانند همانند ریش و سبیل طبیعی با آنها برخورد نمایند زیرا امکان اصلاح این موها وجود دارد.
از آنجاییکه رویش ریش و سبیل همراه با زوایای خاصی می باشد، پزشک باید دقت بالایی در انجام کاشت ریش و سبیل بکار گیرد بنابراین وجود پزشکی با تجربه بالا می تواند در نتایج نهایی تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

کاشت ریش و سبیل

 

انواع روش های کاشت ریش و سبیل

یکی از روش های رایج برای انجام کاشت ریش و سبیل استفاده از روش FUE یا استخراج واحدی فولیکول ها می باشد. این درمان بین 2 الی 5 ساعت انجام شده و تنها پس از درمان شاهد زخم های ریزی خواهید بود که پس از مدتی بهبود می یابند. 

این روش از درمان هم به صورت دستی و هم از طریق استفاده از وسایل مکانیکی انجام می شود. کاشت ریش و سبیل به روش FUE نسبت به روش دیگر دوره نقاهت کمتری داشته و مراجعه کننده به سرعت بهبود می یابد.

از دیگر روش های موجود برای transplanting beards and mustaches می توان به روش FUT یا استخراج نواری فولیکول ها اشاره نمود. در این روش پزشک به صورت نواری فولیکول ها را جدا نموده و در محل گیرنده کاشت انجام می شود. زخم های حاصل از این نوع درمان نیز ریز بوده اما مدت زمان بیشتری باقی می مانند.

 

کاشت ریش و سبیل


اگرچه دوره نقاهت حاصل از درمان طولانی تر بوده و فرد به مدت زمان بیشتری برای استراحت نیاز خواهد داشت، اما در نهایت با انجام این روش می توانید شاهد ریش کامل تری برای خود باشید زیرا این روش از درمان موهای بیشتری را پیوند و انتقال می دهد.
برای انجام هر کدام از این روش ها از بی حسی موضعی استفاده شده و درمان حدود 2 الی 8 ساعت طول خواهد کشید. با انجام درمان های زیبایی نام برده شده در کلینیک زیبایی پوست و مو سپهر و زیر نظر دکتر علی وفائی، زیبایی و جذابیت را به چهره خود بازگردانید.

دکتر زیبایی, دکتر پوست, بهترین متخصص پوست و مو, کاشت ابرو, بهترین دکتر زیبایی, بهترین متخصص زیبایی, متخصص زیبایی, کلینیک زیبایی, دکتر پوست و مو , متخصص پوست و مو, دکتر علی وفائی, کلینیک زیبایی سپهر, کلینیک پوست و مو سپهر, کاشت ابروی طبیعی, کاشت ریش و سبیل, بهترین کاشت ابرو درتهران


کلینیک تخصصی پوست و مو سپهر


  • تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، خیابان دستگردی(ظفر)غربی، پلاک 386 ساختمان پردیس

دانلود مطالب ضروری