عمل بینی و کوچک کردن بینی با دستگاه پلاسما ؟

عمل بینی و کوچک کردن بینی با دستگاه پلاسما ؟

پلاسما چیست؟

در حالت کلی شاید عده زیادی از افراد حالت های ماده موجود در طبیعت را 3 نوع بدانند که تصوری اشتباه محسوب می شود. زیرا در واقع امروزه 4 نوع حالت برای ماده ها وجود دارد که عبارتند از جامد، مایع، گاز و پلاسما.

در واقع پلاسما یک نوع حالت ماده می باشد که در اثر ایجاد حرارت بسیار بالا برای گاز به وجود می آید که البته تفاوت های بسیاری با گاز ها دارا می باشد. پلاسما به سبب ایجاد مقدار بسیار بالایی حرارت دارای دمای بسیار بالایی می باشد اما فشار پلاسما پایین می باشد و در واقع با برخورد پلاسما با سایر اجسام دیگر، گرمای زیادی به آن جسم وارد نمی شود.

یکی از خاصیت های بسیار مهمی که پلاسما دارا می باشد این است که پس از برخورد پلاسما با یک جسم، به دلیل دمای بالا و فشار پایین آن، باعث می شود که جسم مورد نظر دچار تصعید شود. در واقع با برخورد پلاسما به اجسام جامد، جسم جامد به بخار تبدیل می شود بدون این که دمای آن جسم را تغییر چندانی بدهد.

 

کوچک کردن بینی توسط دستگاه پلاسما

 

 

کاشت ریش و سبیل چیست و چگونه انجام می شود؟

 

 

عمل بینی با استفاده از دستگاه پلاسما چگونه انجام می شود؟

عمل بینی با استفاده از پلاسما نیز از جمله عمل های زیبایی محسوب می شود که امروزه برخی پزشک ها با استفاده از اقدام به کاهش سایز بینی برای افراد می کنند. این عمل زیبایی بینی در واقع بسیار کم تهاجم محسوب می شود و در استفاده از دستگاه کوچک کننده بینی هیچ گونه برشی بر روی سطح پوست ایجاد نمی شود.

در روش کوچک کردن بینی با دستگاه در واقع با توجه به خاصیتی که پلاسما به همراه دارد یعنی دارا بودن دمای بالا و فشار کم، پلاسما را بر روی بافت پوست بینی شخص اثر داده و باعث می شوند که لایه چربی موجود بر روی پوست تصعید شود و از بین برود و لایه پایینی آن استحکام بیشتری به خود بگیرد و همین موضوع سبب خوش فرم شدن بینی شخص می شود.

 

کوچک کردن بینی توسط دستگاه پلاسما

 

در کلینیک های زیبایی به منظور انجام عمل زیبایی بینی با استفاده از پلاسما، ابتدا سعی می کنند تمام قسمت های روی سطح بینی را با استفاده از پاک کننده های مخصوص تمیز کرده و تمام آلودگی های روی آن را از بین ببرند. سپس نقاط و قسمت های مختلف بینی شخص را با استفاده از کرم های بی حس کننده، به طور کامل بی حس می کنند تا شخص در حین انجام عمل دچار احساس ناراحتی نشود.
استفاده از دستگاه پلاسما برای کاهش سایز بینی به صورت نقطه به نقطه انجام می شود و پزشک تمامی نقاطی را که نیاز به کاهش سایز دارد را با استفاده از دستگاه، لایه های چربی آن را از بین می برد.

 

 

داشتن ابروهایی پرپشت در همه ی افراد یکی از شاخصه های زیبایی چهره بوده و بر زیبایی کل صورت تاثیرگذار است. همچنین بسیاری از آقایان خواستار ریش و سبیل بوده که این امر می تواند بر جذابیت چهره آنها تاثیر بگذارد.

همه چیز درباره کاشت ابرو

 

 


در پایان عمل بینی با استفاده از پلاسما ممکن است نقاط بسیار ریزی بر روی پوست شخص باقی بماند که کاملا طبیعی محسوب می شود و در نتیجه استفاده از پلاسما می باشد. لذا این لکه و نقاط پس از مدتی از بین خواهند رفت و طور کامل محو می شوند.

 

کوچک کردن بینی توسط دستگاه پلاسما

 

مزیت های استفاده از عمل بینی با دستگاه پلاسما

طبیعتا استفاده از روش های مختلف زیبایی در کلینیک پوست و موی سپهر دارای مزیت های عمده و بزرگی می باشد. استفاده از روش کاهش سایز بینی با دستگاه پلاسما نیز برای متقاضیان آن دارای مزیت های بسیار خوبی می باشد که در مقایسه با روش ها و جراحی های زیبایی می تواند بسیار مطلوب به نظر برسند.

• دارا بودن هزینه های کم نسبت به روش های جراحی
• عوارض جانبی جزئی و بسیار کوتاه مدت
• دارا بودن دوام و ماندگاری بیشتر نسبت به روش هایی مانند تزریق ژل
• نتیجه گیری سریع و زود هنگام تنها در طی چندین جلسه

دکتر زیبایی, دکتر پوست, بهترین متخصص پوست و مو, بهترین متخصص زیبایی, کوچک کردن بینی با دستگاه پلاسما, کوچک کردن بینی, دکتر علی وفائی, کلینیک پوست و مو سپهر, عمل بینی, دستگاه پلاسما


کلینیک تخصصی پوست و مو سپهر


  • تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، خیابان دستگردی(ظفر)غربی، پلاک 386 ساختمان پردیس

دانلود مطالب ضروری