کاشت موی طبیعی |دکتر علی وفایی متخصص پوست و مو

کاشت موی طبیعی چیست؟ صفر تا صد کاشت موی طبیعی

موی سر نماد زیبایی و آراستگی و نشانگر خصوصیات رفتاری و اخلاقی افراد بوده و از جمله عواملی می باشد که در روابط اجتماعی بسيار مؤثر است. ریزش مو به هر صورتی که باشد و در هر جنس، سن و به هر علتی که به وجود آمده باشد می تواند منجر به ایجاد اضطراب و درجاتی از افسردگی و گاهی اختلالات روانی و عاطفی در فرد شود.

کاشت موی طبیعی در حال حاضر تنها راه ترمیم موهای از دست رفته است. دکتر علی وفائی (متخصص پوست) با بهره گیری از  میکروگرافت و چیدمان هنرمندانه آنها در مناطق طاس سر نتایج رضایت بخش و ظاهری طبیعی بوجود می آورند به طوری که افراد به زحمت می توانند متوجه انجام کاشت مو در فرد شده و نتايج اين عمل جراحی سرپايی به طرز شگفت انگيزی طبيعی و زيبا جلوه می کند.

بهتر است قبل از خواندن ادامه مقاله و اخذ تصمیم در مورد کاشت موی طبیعی، مقاله آیا ریزش موی سر قبل درمان است را نیز بخوانید.

لازم است متقاضی کاشت مو از کاری که درصدد انجام آن است اطلاعات کافی داشته و متخصص پوست خود را به درستی و از روی سابقه کاری وی انتخاب کند تا در دام افراد غيرپزشک (که متأسفانه به وفور در جامعه ديده می شوند) نیفتد و اسير اقدامات غیرعلمی نگردد زيرا نتايج زشت کاشت موی طبيعی در اکثر موارد غير قابل جبران بوده و فرد مبتلا يک عمر گرفتار تبعات آن خواهد بود.

آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است

آیا شما دوست دارید در مورد کاشت موی طبیعی از بهترین متخصصان پوست و مو مشاوره رایگان دریافت نمایید

کاشت موی طبیعی و تأثیر آن در زیبایی بر هیچکسی پوشیده نیست و لیکن این امر مهم یعنی کاشت موی طبیعی باید توسط متخصص پوست و مو انجام گردد برای همین منظور است که شما می توانید با دکتر علی وفائی و سایرین متخصصین پوست کلینیک سپهر مشاوره رایگان دریافت نمایید

بهترين روش ترميم در طاسی با طرح مردانه در خانم ها و آقايان استفاده از کاشت موی طبيعی است و اگر اين کار توسط متخصص پوست باصلاحيت و دارای تجربه علمی و عملی انجام و بیمار متقاضی پیوند مو به درستی و از روی وجدان کاری و استانداردهای تخصصی انتخاب شود نتايج بسيار درخشان و فوق العاده ای را به همراه خواهد داشت.

برای شروع کاشت موی طبیعی چه اقداماتی باید انجام شود؟

معاينه ابتدايی متقاضی کاشت موی طبيعی و مشورت ايشان با پزشک معالج بسيار اهميت داشته و کليد موفقيت در اين کار به حساب می آيد.
متخصص پوست مجرب درانجام کاشت مو در مورد فرم طاسی سر شخص، احتمال پيشروی آن، وضعيت بانک موی پشت سر فرد، نتيجه احتمالی کاشت مو، تعيين بهترين ناحيه و مناسب ترین متد برای کاشت مو از نظرمسائل زيبايی شناسی و بسياری نکات کوچک ولی مهم ديگر به تفضيل صحبت کرده و همه مسايل را برای شخص باز می کند.

 • کاشت موی طبیعی

  اگر دچار ریزش مو شده اید و راه های مختلف را امتحان کردید و به نتیجه نرسیدید، هنوز نا امید نشوید. کاشت مو طبیعی راه حل ایده آل شما است. با استفاده از تکنیک کاشت مو به صورت طبیعی، بعد از گذشت چند ماه شما صاحب موهایی متراکم و جذاب خواهید شد که دیگر هرگز دچار ریزش نمی شوند.

 • کاشت ابرو

  داشتن ابروهایی پرپشت در همه ی افراد یکی از شاخصه های زیبایی چهره بوده و بر زیبایی کل صورت تاثیرگذار است. همچنین بسیاری از آقایان خواستار ریش و سبیل بوده که این امر می تواند بر جذابیت چهره آنها تاثیر بگذارد. اگر در ابروها، ریش و یا سبیل افراد نواقصی وجود داشته باشد به راحتی می توان با درمان های موجود این نواقص را بر طرف نمود.

 • کاشت ریش و سبیل

  امروزه مردان بسیاری در دنیا هستند که ریش و سبیل ندارند و به واسطه وجود مشکلات متعدد دچار بروز این مشکل شده اند. ریش و سبیل برای مردان یک امر طبیعی محسوب می شود که پس از ورود به دوران بلوغ و بروز تغییرات هورمونی در بدن شروع به رشد می کنند و به مرور زمان ریش و سبیل شخص کامل تر از قبل می شود.

   

بانک مو در کاشت موی طبیعی

با توجه به اینکه موهای کاشته شده دایمی می باشند لذا به خصوص در مورد خط رويش مو در جلوی سر بايستی کاملاً بيمار را توجيه کرد. اين خط را باید قبل از پيوند دقيقاً مشخص نمود و چون اين خط برای مابقی عمر بيمار باقی مي ماند لذا بايد نهایت دقت را در دست کردن آن به عمل آورد.


به طورکلی خط رويش مو در جلوی سر مهم ترين قسمت موی سر از نظر علم زيبايی شناسی چهره می باشد. اين خط اولين قسمتی از چهره است که در جلوی چشم بيننده به نظر آمده و می تواند نمادی از سن، زيبايی، جوانی و خوش تيپ بودن وی باشد.

اين خط چيزی است که به اصطلاح قاب (چهارچوب) صورت را تشکيل داده و لذا اهميت فوق العاده ای در زيبايی چهره بازی می کند. بنابراين مهم ترين بخش کاشت موی طبيعی بازسازی و ایجاد خط فوق است به ترتیبی که تا حد امکان طبيعی و متناسب با سن بيمار و با در نظر گرفتن آينده وی باشد.

يک فرد طاس چه زمانی بهتر است پيوند مو را انجام دهد؟

جواب به اين سؤال مشکل است. اکثراً اين عمل را زمانی انجام مي دهندکه به اندازه کافی از موها ريخته شده ولی هنوزکاملاً طاس نشده اند.

درکل بهتر است فرد زمانی اين کار را انجام دهدکه نسبتاً جوان (45-25 سال) و از نظراجتماعی فعال است و مي خواهد درکار و زندگی پيشرفت نمايد. البته کاشت مو حتی دردهه های 6 و 7 زندگی نيزبه شرط اينكه فرد از نظر وضعيت كلي سلامتي مشكلي نداشته باشد، نتايج خوبی خواهدداشت.

روش های انجام پیوند موی طبيعی

در پيوند موی طبيعی (کاشت موی طبیعی) از بانک مو برداشته شده و در بخشهای طاس کاشته مي شود. اين کاربه 2 روش ميکروسرجری (FUT) و روش غيرجراحی (FIT) انجام می شود.

طريقه کاشت موهای برداشته شده در هر دو روش FIT و FUT يکسان است و موها درهر 2 روش بصورت ميکروگرافت کاشته می شوند و لذا اختلاف اين دو روش فقط در نوع برداشت موها است.


موها در جريان کاشت موی طبيعی به صورت واحدهای فوليکولی (ميکروگرافت) از پشت سر برداشته شده و کاشته می شوند و لذا طبيعی ترين نتيجه پيوند مو بوجود می آيد.

کاشت موی طبیعی توسط بهترین متخصص پوست و موی تهران

در روش FUT یک نوار باریک از پشت سر با بی حسی موضعی برداشته شده و محل عمل به روش جراحی پلاستیک ترمیم می گردد به طوری که اسکار جراحی دیده نمی شود. سپس فولیکول های مو به صورت میکروگرافت زیر میکروسکوپ جدا و آماده کاشت می شوند. گرافت های آماده شده به صورت تک تک و طبق طراحی خاص کاشته می شوند.

بهترین روش های کاشت موی طبیعی زیر نظر بهترین متخصص پوست ومو برای پیوند مودر حال حاضر FUT روش استاندارد کاشت مو در دنیا است و نتایج حاصله بسیار رضایت بخش می باشد. شما نیز می توانید روش کاشت موی طبیعی FUT را زیر نظر بهترین متخصصان پوست و موی ایران در کلینیک تخصصی پوست و موی سپهر و با مدیریت جناب آقای دکتر علی وفائی انجام دهید.

برای این کار شما می توانید با شماره های 09127332654 و 88653970 ارتباط برقرار نماید تا شما را در زمینه کاشت موی طبیعی به بهترین شکل یاری رسانند.و یا از طریق کلیک بر روی لینک زیر اقدام نمایید

در روش  FIT  عمل برداشت توسط پانچ و به صورت تک به تک انجام شده ولی کاشت میکروگرافت ها مانند روش FUT است. به دلیل محدودیت های ذاتی که در FIT وجود دارد این روش به تنهائی در افرادی توصیه می شود که ناحیه طاس محدود و کوچکی دارند

بهترین روش های کاشت موی طبیعی و پیوند موی طبیعی زیر نظر متخصصان پوست و موی سپهر

برای افرادی که میزان طاسی آن ها بسیار بالاست از ترکیب FUT+FIT استفاده می شود. مزیت این روش برداشت تعداد بسیار بالای گرافت در یک جلسه می باشد به طوری که می توان تا 5000 گرافت مو ( حدود 12000 تا 14000 تار مو ) را حتی در یک جلسه برداشت و در ناحیه مورد نیاز کاشت. تراکم کاشت مو در این روش بالاست.
کاشت مو در ابرو (کاشت ابرو) و کاشت ریش و سبیل درصورت رعایت نکات فنی و تکنیکی و در دست متخصص پوست ماهر و باتجربه دارای نتایج حیرت انگیزی بوده و رضایت کامل شخص را به همراه خواهد داشت.

 • کاشت موی طبیعی در کلینیک پ.ست و موی سپهر
 • کاشت موی طبیعی توسط بهترین متخصصان پوست و مو
 • کاشت موی طبیعی توسط بهترین متخصصان پوست و مو
 • کاشت موی طبیعی توسط بهترین متخصصان پوست و مو
 • کاشت موی طبیعی توسط بهترین متخصصان پوست و مو

بانک مو

قسمت خاصی از پشت و طرفين سر، منطقه ریش در زیر چانه و گاهی موهای سینه را بانک مو می¬گويند. موهای اين مناطق مبتلا به طاسی نمی شوند. موهای پشت و طرفین سر هر شخص بهترين منبع (بانک) برای برداشت می باشند و موهای ریش و سینه در درجات بعدی اهمیت قرار دارند.
بسته به مشخصات پوست و موی فرد در بانک مو و روش انجام شده برای برداشت مو ( FUT ، FIT و یا روش ترکیبی) می توان از بانک بدون اينکه مشکلی برای فرد بوجود آيد 4 - 3 مرتبه برداشت انجام داد.

برداشت مو توسط  متخصص پوست از بانک مو به اندازه ای انجام می گردد که به بانک موی ارزشمند فرد آسیب جدی وارد نشود. انواع مختلف روش ها برای انجام کاشت موی طبیعی در کلینیک پوست و موی سپهر زیر نظر بهترین متخصصین پوست و موی کشور انجام می گردد.

کدام روش کاشت مو برای من بهتر است؟

یکی از دغدغه های بیماران انتخاب بهترین روش است. جواب این پرسش ساده است. حتما شماً هم مانند سایر بیماران ما به دکتر علی وفائی (متخصصین پوست) اعتماد خواهید کرد. ایشان بهترین و مناسب ترین روش را برای شما انجام خواهند داد.

در طاسی وسیع بهترین روش کاشت مو 2 جلسه FUT با فاصله 18-12 ماه و یا یک جلسه ترکیبی یا ترکیبی اولترا است زیرا درFUT  تعداد بالایی گرافت بدون تخریب بانک مو برداشت شده، زمان عمل کوتاهتر است، نتیجه کاشت مو طبیعی شده و تراکم بالاتری را می توان بدست آورد.
اگر در کاشت مو به مقدار کمی مو نیاز باشد مثلا در کاشت ابرو، سبیل، ریش و ناحیه اسکار روشFIT  انتخاب مناسبی است. در برداشت مو از بدن بدلیل ناکافی بودن بانک موی پشت سر معمولاً FIT انجام می شود.

ویدئوهای آموزشی کاشت موی طبیعی خالی از لطف نیست

 • آیا کاشت مو درد دراد؟

  کاشت موی طبیعی با بیحسی موضعی (مانند دندان پزشکی) انجام شده و لذا عملاً بدون درد می باشد. در چند شب اول بعد از انجام کار ممکن است درد و ناراحتی خفیف وجود داشته باشد که با مسکن معمولی به سرعت برطرف می گردد و مشکلی بوجود نمی آورد.

 • چه عواملی در کاشت مو تاثیر گذار می باشد؟

  معمولاً الگوی ریزش مو در مردان و زنان از نظر ظاهری متفاوت است. در مردان، کم‌پشتی موها به‌صورت موضعی رخ می‌دهد، درحالی‌که در زنان، کم‌پشتی موها بصورت سراسری(منتشر) بروز می‌کند. اکثر مردان، کاندیدهای مناسبی برای پیوند مو هستند.متقاضیان جوان (18-25 ساله) معمولاً کاندیدهای مناسبی برای کاشت مو نیستند، زیرا زمان زیادی از ریزش موهای آن‌ها نگذشته است و به احتمال زیاد، ریزش موی آن‌ها ادامه خواهد داشت.

کاشت موی طبیعی در کلینیک تخصصی پوست و مو سپهر با مدیریت دکتر علی وفائی (متخصص پوست) و سایر همکاران ایشان به صورت کاملاً حرفه ای و با بهره گیری از بهترین امکانات و روش های متداول دنیا انجام شده و درضمن کلیه متدهای حفظ، تقویت و نگهداری مو از جمله مزوتراپی ، PRP و میکرواسکالپ نیز در این کلینیک ارائه می گردد.

کلینیک تخصصی پوست و مو سپهر


 • تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، خیابان دستگردی(ظفر)غربی، پلاک 386 ساختمان پردیس

دانلود مطالب ضروری