جوان سازی پوست چیست؟ روش های جوانسازی پوست

جوان سازی پوست چیست؟ روش های جوانسازی پوست

با گذر زمان و وارد شدن به سنین پیری، پوست معمولا طراوت و شادابی خودش را از دست می دهد. بسیاری در این مقطع از زندگی، به این نتیجه می رسند که نیاز به جوان سازی پوست دارند اما هنوز مطمئن نیستند از کدام روش ها و متدها باید استفاده کنند. در این مطلب قصد داریم روش های جوان سازی پوست را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

جوان سازی پوست چیست؟

بوتاکس

تزریق فیلر و چربی

مزوتراپی

دتوکس

لایه برداری

PRP

روش زیبایی بیبی فیس (Baby Face Beauty)

هایفوتراپی (HIFU)

درموتراپی

 

 

 


جوان سازی پوست چیست؟

به لطف فناوری های نوین مراقبت از پوست، امروزه بسیاری از درمان های جوان سازی پوست، به کمک افرادی که می خواهند چین و چروک و خطوط ریز را کاهش دهند، می رود. جوان سازی پوست با بسیاری از روش های مختلف درمانی قابل انجام است.
معمولا جوانسازی پوست در سن خاصی انجام خواهد شد و بهترین نتایج این کار را می تواند در افراد بالای 30 سال مشاهده نمود زیرا می توانند تمامی روش های نوین جوانسازی پوست را امتحان کرده و بهترین نتایج را دریافت کنند.

انواع روش های جوان سازی پوست

 

 

بوتاکس

بوتاکس روشی است که توسط FDA برای درمان چین و چروک صورت تأیید شده و متدی بسیار محبوب است. علت محبوبیت آن هم غیرتهاجمی بودنش عنوان می شود که نتایجی فوری و عالی به همراه دارد.

 

 

تزریق فیلر و چربی

برای جوان سازی پوست، بهترین روش تزریق چربی است. با این روش، سلول های بنیادی پوست جوان می شوند و در نهایت پوست صورت و بدن، حالتی شاداب، با طراوت و زیبا به خود می گیرد. چربی چون از بافت های خود بدن است، هیچ عوارضی ندارد.
فیلر هم چنین خصوصیاتی را داراست و برای برجسته کردن سینه ها، باسن، گونه و سایر خطوط روی صورت، مورد استفاده قرار می گیرد.

 

جوان سازی پوست

 

 

مزوتراپی

مزوتراپی یکی از جدیدترین روش هایی است که برای جوانسازی پوست از آن بهره برده می شود، در این روش از ویتامین های طبیعی و هورمن های موجود در پوست و بدن انسان برای جوانسازی پوست استفاده خواهد شد که قطعا نتایجی طبیعی را به همراه خواهد داشت.

 

 

دتوکس

روش درمانی دتوکس برای جوان سازی پوست، نوعی روش تمیز کردن بدن با میوه و سبزیجات است. با سم زدایی و یا همان دتوکس، اندام های بدن شما استراحت می کنند و در نتیجه پوستی شاداب به دست می آورید.

 

 

 

زمانی که فردی برای کاهش چین و چروک صورت خود به پزشک مراجعه می کند، پزشک برای کاهش خطوط صورت وی تزریق بوتاکس و ژل را پیشنهاد می دهد. امروزه این پرکننده ها از راه حل های موجود برای کاهش و یا از بین بردن علائم افزایش سن می باشند.

همه چیز درباره تزریق بوتاکس و ژل

 

 

لایه برداری

در این روش درمانی که با تکنیک تاباندن لیزر بر روی پوست انجام می گیرد، نور لیزر به لایه های پایین پوست می رسد و با تحریک کلاژن – کلاژن ها سبب استحکام بافت های بدن هستند - باعث لایه برداری و پوسته پوسته شدن صورت می شود که در نتیجه این عمل، پوست های تازه و جدید رشد می کنند.
البته یک نوع لایه برداری شیمیایی هم داریم که با استفاده از داروهای شیمیایی در دوزهای مناسب، باعث لایه برداری شده و پوست های جدید در لایه های زیرین، به سطح بالایی می رسند. در این روش عوارضی از جمله جوش ممکن است پدید بیاید.

 

 

PRP

به درمان با سلول های بنیادی گفته می شود. در روش PRP که باعث جوان سازی پوست می شود، با جدا کردن پلاکت ها در خون خود بیمار و سپس تزریق آنها به نواحی مشکل دار پوست، فرد صاحب پوستی زیبا می شود. از آنجا که خون خود بیمار ماده اصلی است، واکنش آلرژیک به هیچ وجه مشاهده نمی شود.

 

جوان سازی پوست

 

 

روش زیبایی بیبی فیس (Baby Face Beauty)

این روش تحت نظر مجرب ترین پزشک ها و توسط دستگاه های پیشرفته لیزر انجام خواهد شد و در نتیجه می تواند شاهد بود که در انتهای کار تمامی منافذ بسته پوست باز شده و با جذب ویتامین ها شاهد جوان شدن پوست بود.

 

 

هایفوتراپی (HIFU)

این روش درمانی با استفاده از فناوری سونوگرافی برای ارسال امواج صوتی در اعماق بافت ها به منظور سفت کردن و لیفت عضلات و پوست صورت و گردن انجام می گیرد. این امواج سبب تحریک کلاژن ها می شوند. روش هایفوتراپی، یکی از بهترین روش های نوین جوان سازی پوست محسوب می شوند که مشتریان زیادی دارد و در میان خانم ها، بسیار محبوب است.

 

جوان سازی پوست

 

 

درموتراپی

یکی از درمانهای موثر در حوزه جوانسازی پوست درموتراپی است که به کمک یک دستگاه چند کاره انجام خواهد شد، این دستگاه با استفاده از سوزن هایی بسیار باریک باعث باز شدن منافذ پوست و سپس تزریق ویتامین ها و مواد مغذی برای جوانسازی به پوست خواهد شد.

تمامی روش های نوین جوانسازی پوست در کلینیک پوست، مو و زیبایی سپهر زیر نظر کادر مجرب درمان انجام خواهد شد و شما با مراجعه به این کلینیک زیبایی می توانید انتظار بهترین نتایج را از تیم درمانی داشته باشید، تمامی مراحل تحت نظر یکی از مجرب ترین پزشکان زیبایی ایران، دکتر وفائی انجام خواهد شد که این موضوع نگرانی های مراجعه کنندگان را به طرز قابل توجهی کاهش داده است.

دکتر زیبایی, دکتر پوست, بهترین متخصص پوست و مو, بوتاکس, تزریق ژل, تزریق چربی, جوان سازی پوست, بهترین دکتر زیبایی, بهترین متخصص زیبایی, متخصص زیبایی, کلینیک زیبایی, دکتر پوست و مو , متخصص پوست و مو, دکتر علی وفائی, کلینیک زیبایی سپهر, کلینیک پوست و مو سپهر, تزریق فیلر, مزوتراپی, دتوکس, لایه برداری, PRP, پی آر پی, بیبی فیس, هایفوتراپی, درموتراپی, مزوتراپی پوست, آر اف فرکشنال , جوان سازی, مزوتراپی مو, تزریقPRP, برداشتن خال


کلینیک تخصصی پوست و مو سپهر


  • تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، خیابان دستگردی(ظفر)غربی، پلاک 386 ساختمان پردیس

دانلود مطالب ضروری